24.01.2009 r.

Uroczystość z okazji
DNIA BABCI I DZIADKA
w Przedszkolu Nr 2 w Koniecpolu


"Kochamy nasze Babcie i Dziadków też kochamy
W dniu Babci i w dniu Dziadka życzenia Wam składamy"

19 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcie i Dziadziusiowie zaszczycili nas Swoją obecnością.

Dzieci bardzo przeżywały przybycie swoich najbliższych, były szczęśliwe, ponieważ dziadkowie nie co dzień odwiedzają ich w przedszkolu.

Na początku Pani dyrektor mgr Urszula Garus w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników przedszkola złożyła przybyłym gościom życzenia, a wnuki przedstawiły program artystyczny.

W odświętnie udekorowanej sali, występy rozpoczęły maluchy wierszem, który na pewno chcielibyśmy, aby miał potwierdzenie w rzeczywistości " Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją póki komar i mucha morza nie wypiją" Następnie swoje talenty recytatorskie przedstawiły dzieci z grupy "średniaków", oraz z dwóch grup " starszaków". Wiersze przeplatane były piosenkami o babci i dziadku w wykonaniu wszystkich grup przy akompaniamencie Pana Arka, który prowadzi w przedszkolu rytmikę. Dziadkowie gorąco oklaskiwali wnuczęta, byli z nich dumni a niejednym z nich zakręciła się łza w oku. Po części artystycznej dzieci złożyły babciom i dziadkom życzenia oraz wręczyli samodzielnie wykonane " laurki"

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, który został przygotowany przez nasze wspaniale Panie (upiekły pyszną szarlotkę) oraz wspólne tańce i zabawy. Babcie i dziadkowie wdzięczni za tak miłe przyjęcie zebrali i przekazali na cele przedszkola kwotę: 300 zł, która zostanie przeznaczona na potrzeby przedszkola. Dziękujemy Im za to serdecznie oraz za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Bożena Rał
Iwona Sulisz