09.10.2008 r.

"Złota Koniec-Polska Jesień"
wystawa


W tym roku jesień zawitała do naszego miasteczka bardzo szybko i zaraz pokazała wszystkim co potrafi. Zrobiło się szaro, zimno i ponuro. Na szczęście pod koniec września, akurat wtedy, gdy przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 w Koniecpolu omawiały tematykę jesienną, zza chmur wyjrzało słonko i można było przekonać się że piękna jest "Koniec-Polska Złota Jesień".

Widoki z okien naszego przedszkola a także spacery i wycieczki do urokliwych zakątków naszej miejscowości zainspirowały przedszkolaków do tworzenia prac plastycznych na tematy jesienne.

No i dobrze , bo już był najwyższy czas aby zmienić wystawę w Urzędzie Miasta i Gminy - Koniecpol, gdzie z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Koniecpola nasi najmłodsi mogą prezentować swoje umiejętności plastyczne.

Zapraszamy rodziców naszych milusińskich do oglądania, przy okazji załatwiania różnych spraw urzędowych, prac swoich małych- wielkich artystów.

Przepraszamy, że jednorazowo nie możemy wyeksponować prac wszystkich przedszkolaków. Jeśli nie teraz to na pewno następnym razem praca Waszego dziecka znajdzie się na wystawie. Bądźmy dumni z osiągnięć naszych wychowanków. Podziwiajmy i promujmy od najmłodszych lat talenty naszych najmłodszych mieszkańców Koniecpola.

Urszula Nowak

Przedszkole Nr 2 w Koniecpolu