Towarzystwo Przyjaciół Koniecpola - Koniecpol Zamkowa 27

Koniecpol 16.12.2008 r.

Kiermasz ozdób świątecznych w Przedszkolu Nr 2

"Święta Bożego Narodzenia to czas dobroci, miłości, szczerych uczuć i hojnych darów" to również czas robienia zakupów, porządków a także dekorowania naszych mieszkań. Z tego powodu w naszym przedszkolu postanowiłyśmy zorganizować " Kiermasz ozdób świątecznych"

Nie są to ozdoby typowe, jakie można kupić w sklepie, ale jedyne, niepowtarzalne, ręcznie wykonane przez personel przedszkola wspólnie z naszymi wychowankami. Ozdoby i stroiki są piękne, zrobione w większości z naturalnych materiałów przyrodniczych: szyszek, żołędzi, gałązek świerkowych, sizalu i masy solnej. Czego tu nie ma? Aniołki, bombki, świeczniki, stroiki, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe i wiele, wiele innych drobiazgów. Wszystkie te cudeńka wykonywałyśmy z myślą o naszych dzieciakach. Chcemy cały dochód ze sprzedaży przeznaczyć na zakup zabawek do naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, dziadkom naszych dzieci , którzy już zakupili ozdoby na naszym kiermaszu, a w szczególności Pani Agnieszce Wideryńskiej, która okazała swoje "wielkie serce" na potrzeby dzieci. Nasz kiermasz trwa od 10.12.08r. aż do wyczerpania asortymentu. W chwili obecnej możemy się pochwalić uzbieraną kwotą w wysokości 580 zł. Za te pieniądze został kupiony "kącik kuchenny" do sali starszaków, a w planach są następne zakupy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nas wesprzeć finansowo a jednocześnie nabyć oryginalną ozdobę na "Kiermasz ozdób świątecznych" do naszego przedszkola.

Urszula Nowak,
Małgorzata Kurpios,
Bożena Rał.