23.11.2014 r.


Towarzystwo Przyjaciół Koniecpola zostało Darczyńcą w projekcie Szlachetna Paczka.

Zbieramy pieniądze dla jednej wybranej rodziny z naszego terenu - Rejonu Gminy Koniecpol. Dzięki naszej paczce dana rodzina będzie mogła spokojnie spędzić Święta Bożego Narodzenia oraz dostanie impuls do dalszych działań, które pomogą wyjść jej z niezawinionej biedy. Wybór rodziny uzależniony jest od zebranej sumy.

Prosimy wszystkich członków TPK o dobrowolne kwoty pieniędzy. Może to być 30, 50 czy 100 zł.

Organizacją Szlachetnej Paczki zajmuje się Pani Wiesława Wieczorek - Członek Zarządu TPK . Wszelkie pytania proszę kierować pod nr telefonu 603549774.

Osoby zainteresowane zrobieniem Szlachetnej Paczki zapraszamy na stronę:

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny?action=box1_wybieramrodzine_buttonrodzina&place=szp_sg

znajdują się tam opisy 24 rodzin z naszej gminy, które oczekują na Państwa pomoc.

Z góry serdecznie dziękujemy.
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Koniecpola

Członkowie Towarzystwa Przyjaciół Koniecpola

Nazywam się Agnieszka Sobalak i jestem liderem SZLACHETNEJ PACZKI rejonu Gmina Koniecpol. Zapraszam Was do realnej zmiany świata na lepsze - poprzez dołączenie do projektu SZLACHETNA PACZKA.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt, w którym łączymy ludzi wokół idei mądrego pomagania. Wolontariusze Paczki już spotkali się z potrzebującymi w ich domach w ponad 570 miejscach w Polsce, zdiagnozowali sytuację i podjęli decyzję o włączeniu do projektu. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji otrzymają wsparcie ze strony darczyńców, przygotowujących pomoc odpowiadającą na konkretne potrzeby. Przekazywaną pomocą chcemy inspirować ludzi do walki z trudnościami, dawać impuls do zmian. Zależy by ludzie po prostu wygrywali swoje życie.

Magda odszukała na swoim osiedlu starszą panią, która marzy o tym by dostać krakersy. Agata odkryła, że w domu pani Zofii jest tylko jeden głęboki talerz, dlatego rodzina nie może zjeść obiadu razem. Paweł odnalazł pana Kazimierza, choć jego sąsiedzi myśleli, że w rozpadającym się domu z wybitą szybą nikt nie mieszka.

Zapraszam Was do włączenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących rodzin. Warto zaprosić do tego przedsięwzięcia swoich znajomych/rodzinę/współpracowników.

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl można zapoznać się z historiami rodzin i wybrać tą, dla której przygotowana zostanie pomoc.

Dzięki Wam ktoś poczuje, że jest ważny i poradzi sobie w życiu!
W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Łączę serdeczne pozdrowienia,

Agnieszka Sobalak
Lider Rejonu Gmina Koniecpol