04.01.2016 r.

SZLACHETNA PACZKA 2015

Już po raz drugi członkowie Towarzystwa Przyjaciół Koniecpola wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Szlachetna Paczka. Tym razem zebrane fundusze pozwoliły na zasilenie paczek dla dwóch rodzin z Rejonu Koniecpol. Zakupione zostały artykuły spożywcze oraz chemia gospodarcza i kosmetyki dla rodzin Pani Ireny i Pani Haliny o kodach SLA II - 1381 - 510548 oraz SLA II 1381 - 401793. Radość obdarowanych była ogromna. Dzięki produktom przekazanym w paczkach rodziny mogły przygotować zbliżające się święta. Wspaniale, że w naszym Towarzystwie są osoby chcące podzielić się tym, co mają z innymi bliźnimi w potrzebie.

Bardzo serdecznie dziękujemy

Chciałybyśmy Państwu ogromnie podziękować, są Państwo niesamowitymi ludźmi i wierzymy, że zmienili Państwo na stałe życie rodzin pani Haliny i pani Ireny. Dzięki przekazanym produktom rodziny te otrzymały ogromną ilość życzliwości i informację najważniejszą, że ktoś o nich pamięta! Tacy ludzie, jak Państwo inspirują do tego, żeby stawać się lepszym człowiekiem.
Bardzo serdecznie dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy Pani Wiesławie Wieczorek za pomoc w zbiórce pieniędzy.

Więcej informacji na temat projektu Szlachetna Paczka i naszych działań w Rejonie Koniecpol znajduje się na naszym fanpage na FB - https://www.facebook.com/szlachetnapaczkakpol/?ref=hl

Zespół Szlachetnej Paczki Rejonu Koniecpol
Agnieszka Sobalak,
Małgorzata Gołębiowska,
Agata Piątkiewicz,
Olga Kalinowska,
Agnieszka Krzywańska - Olak,
Beata Słupczyńska,
Magdalena Nowak,
Kalina Ślęzak,
Celestyna Zaskórska,
Klaudia Nowak.